شرکت طراحان پژواک داتیس


  درعصررقابت واستفاده از فن آوریهای نوین جهت ارائه وفروش محصولات می بایست همگام با نیاز بازاروخواست مشتری قدم برداشت ؛دراین راستا توجه به بسته بندی از اهمیتی ویژه برخوردارمی باشد.

شرکت تراشه پرداز داتیس با هدف ایجادجذابیت وامکان رقابت بیشتراقدام به استفاده از متریال متالایز نموده وقادر است که کالای شمارا دربسته بندی های جعبه ای با چاپ متالایز جهت ارائه به بازارمصرف پیراسته نماید.

 

و اما چرا متالایز:

لایه و مانع محافظتی:

محافظت در برابر عدم ورود  بخار آب، گرد و خاک ، اشعه ماورابنفش و...، در بسته بندی متالایز مدنظر قرار می گیرند. عدم نفوذپذیری بسته یک فاکتور اساسی و مهم در طراحی بسته بندی است.

بازاریابی:

بسته بندی‌ها و برچسب‌ها ی متالایز می‌توانند توسط بازاریابان برای ترغیب مشتریان بالقوه برای خرید محصول استفاده شوند. طراحی بسته یک نمود بیرونی ثابت و مهم برای دوجین از سالها بوده‌است.ارتباطات بازاریابی و طراحی‌های گرافیکی برای نما دادن به بسته و خود متریال بسته در اکثر موارد به عنوان نقطه اصلی فروش بکاربرده شده‌اند.

ارزش گذاری ساختار بسته بندی:

یکی از اجزای بسیار تاثیر گذار در فرایند فروش الگویی است که برای ساختار بسته بندی طراحی و انتخاب می شود. این طراحی گاهی الهام گرفته از عناصر مرتبط با محصول مثل هندسه محصول، منشا محصول یا جغرافیای تولید محصول می باشد. بنابراین صرفا با تکیه بر خلاقیت ذاتی طراح و بدون کمک گرفتن از داده های بازار شناسی نمی توان به گزینه های مناسب رسید.از دید فنی ساختار بسته بندی شامل انتخاب ماده بسته بندی، نیازهای مصرف کننده، نیازهای خرده فروش و انبار، الگوی هندسی، فرایند تولید، ملاحظات لجستیکی و ملاحظات زیست محیطی می شود.

درپایان خاطر نشان می شود که ما علاوه بر تولید جعبه های متالایز تولید جعبه ها و لیبل های معمولی را نیز دردست تولید داریم وآماده پاسخگوئی به هر نیاز شما در این رابط هستیم

با سپاس

تراشه پردازداتیس

داودسعیدی